Yhteystiedot

Painonet on osa Mailhouse-konsernia. Toimipaikkamme sijaitsee Espoossa Juvanmalmin teollisuusalueella. Painotuotteiden verkkokauppa on auki 24/7.

Käänny ammattitaitoisen ja osaavan henkilöstömme puoleen, mikäli tarvitset apua.

Yhteystiedot

Tuotantotiedustelut: tuotanto@paino.net
Asiakaspalvelu: asiakaspalvelu@paino.net
Sähköpostiosoitteet: etunimi.sukunimi@paino.net

Myynti

Maikki Turunen

Maikki Turunen

+358 44 280 6588
maikki.turunen@paino.net

Painonetin, Topnovan, Painosopin ja Paintek Pihlajamäen asiakkaat
Sähköisen tilausjärjestelmän asiakkaat
Painotuotteet
Suoramarkkinointi- ja postituspalvelut
Tarjouskyselyt

Julia Anjala

Julia Anjala

+358 50 592 4244
julia.anjala@paino.net

Painonetin asiakkaat
Painotuotteet
Suoramarkkinointi- ja postituspalvelut
Laskutus ja ostoreskontra
Tarjouskyselyt

Sähköisen liiketoiminnan ratkaisut

Juhani Anjala

Juhani Anjala

Kehitysjohtaja

+358 40 070 3991
juhani.anjala@paino.net

Asiakkaiden sähköisten palveluiden ylläpito ja kehitys

Hallinto

Petri Veilo

Petri Veilo

Toimitusjohtaja

+358 45 635 7791
petri.veilo@paino.net


Logistiikan ja varastoinnin ratkaisut

Myynti, Topnova ja Painosoppi

Sähköpostiosoitteet: etunimi.sukunimi@topnova.fi

Timo Heikkinen

Timo Heikkinen

Asiakkuuspäällikkö

+358 50 369 9715
timo.heikkinen@topnova.fi

Sauli Raappana

Sauli Raappana

Myyntipäällikkö

+358 40 900 4980
sauli.raappana@topnova.fi

Markku Salomaa

Markku Salomaa

Myyntipäällikkö

+358 50 475 9729
markku.salomaa@topnova.fi

Painonet Oy

Juvan teollisuuskatu 25
02920 Espoo
+358 50 472 8438

Toimisto:
Rakennus 3, N-porras
Asiakastöiden noutopiste:
Rakennus 4, laituri 52 (avoinna arkisin klo 8 – 16)
Tavaran vastaanotto:
Rakennus 4, laiturit 51 – 52

Laskutustiedot, Painonet Oy​

Y-tunnus:
0298055-9
Verkkolaskuosoite:
003702980559
Välittäjätunnus:
Operaattorin (OpusCapita Solutions Oy) välittäjätunnus: E204503
Paperilaskuosoite:
Painonet Oy, PL 83097, 00063 LASKUNET
Sähköpostilaskuosoite:
Painonet.FI.P.139545-8@docinbound.com

Ota meihin yhteyttä

Lähetä meille viesti ao. lomakkeella: